Aktualności

23 kwietnia 2023 – rozwiązanie konkursu za najlepszą frekwencję. Tym razem konkurs wygrała Zosia Nożyńska. Jako nagrodę otrzymała podnóżek gitarzysty oraz komplet strun do gitary klasycznej.

22 kwietnia 2023 – wycieczka do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie i Muzeum Nietypowych Rowerów w Gołębiu

25 marca 2023 – wielkie sprzątanie salki katechetycznej.

4 luty 2023 – z zebranych pieniędzy za przygotowanie kredy pokryliśmy zakup okaryny, fletni, dwóch mandolin oraz zakup nagród za najlepszą frekwencję. Opłaciliśmy również serwer i domenę. Bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe Pallotyńskich Nutek.

27 grudnia 2022 – nasze zasoby instrumentalne powiększyły się o OKARYNĘ.

23 grudnia 2022 – rozdano nagrody za najlepszą frekwencję. Basia Szymańczyk otrzymała ukulele koncertowe z pokrowcem i stroikiem oraz kapadoster. Julia Poneta dostała statyw i stołek do pianina.

18 grudnia 2022 – odbyło się spotkanie opłatkowe, po którym wyłoniliśmy zwyciężczynie konkursu na najlepszą frekwencję. Zwyciężyły Julia Poneta i Basia Szymańczyk – gratulujemy.

22 października 2022 – wycieczka do Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce.

20 października 2022 – zakupiliśmy dwa nowe instrumenty: mandolinę akustyczną i mandolinę elektryczną.

Wrzesień 2022 – zakupiona została fletnia (18 rurek).

Luty 2022 – z pieniędzy zebranych za przygotowanie kredy zakupiliśmy dwa klarnety i jeden flet poprzeczny. Opłacony został serwer i domena. Kupiliśmy papier do ksero i stroiki do klarnetu i saksofonu. Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej grupy.

Luty 2021 – z zebranych pieniędzy za przygotowanie kredy na Uroczystość Trzech Króli opłaciliśmy serwer i domenę „pallotynskienutki.eu” na 2021 rok, zakupiliśmy pianino cyfrowe firmy Roland ze statywem i modułem pedałów oraz akcesoria niezbędne do działalności naszej grupy takie jak: papier do drukarki, stroiki i ustniki do klarnetów, przewody instrumentalne, tunery gitarowe. Bardzo dziękujemy za udzielone wsparcie finansowe.

16 czerwca 2019 – wieczorem wspólnym grillowaniem zakończyliśmy Nutkowy rok pracy. Pożegnaliśmy też nasze starsze koleżanki, które zakończyły swoją przygodę z Pallotyńskimi Nutkami. Dziękujemy Im za poświęcony czas i ogromny wkład muzyczny jaki wniosły do naszej grupy.

15 czerwca 2019 – rozdane zostały nagrody za najlepszą frekwencję na zajęciach. Dwa statywy do nut i metronom mechaniczny otrzymały: Emila Kobla, Ola Bereda i Agata Olszewska.

28 kwietnia 2019 – podczas Mszy Świętej o godzinie 10.30 ks. Marek Tomulczuk SAC przyjął uroczyście do naszej scholi dwie kandydatki: Julię Ponetę oraz Magdę Raczyńską. Nowym Nutkom gratulujemy.

Marzec 2019 – z zebranych pieniędzy za przygotowanie kredy na Uroczystość Trzech Króli zakupiliśmy instrumenty muzyczne ( 3 harmonijki klawiszowe, dwa flety poprzeczne i dwa klarnety)

12 maja 2018 – rozdanie nagród za frekwencję. Nagrody otrzymały: Karolina Jurkowska, Ada Faka i Katarzyna Powierża.

16 grudnia 2017 – wspólne przygotowanie kredy i kadzidła na Święto Trzech Króli.

11 czerwca 2017 roku wieczorem wspólnie z Rodzicami zakończyliśmy „Nutkowy rok pracy”

Podczas wspólnego grilla podziękowaliśmy ks. Proboszczowi za wsparcie duchowe oraz finansowe naszej grupy.(Dzięki wsparciu finansowemu ks. Stanisława Zarosy udało nam się wyremontować 3 flety poprzeczne, zakupić drugi saksofon oraz wymienić część mocno wyeksploatowanych mikrofonów pojemnościowych i przewodów mikrofonowych).

error: Materiał prawnie chroniony. Proszę nie kopiować!